Marketingové poradenstvo sa špecializuje na content management systém WordPress. Až 35 % stránok celosvetovo funguje na tomto redakčnom systéme. WordPress je open source projekt, to znamená, že jeho kód je otvorený a každý doň môže nahliadnuť. Samotné jadro WordPressu je veľmi premyslené a skvele funguje. No WordPress by nebol najobľúbenejším redakčným systémom nebyť pluginov

Čo je to plugin?

Plugin je kód v jazyku PHP, prípadne kombinácia PHP, javascriptu, HTML a CSS, ktorý si môžete pridať na stránku. Jednoducho si ho nainštalujete cez vstavanú funkcionalitu WordPressu, aktivujete ho a môžete fungovať. Ak ho už nechcete využívať, jednoducho ho odinštalujete a je to.

Naše vlastné pluginy

Keďže často pracujeme na stránkach klientov, stáva sa, že nám chýba funkcionalita, ktorú klient požaduje. Siahnuť do repozitára WordPress nie je vždy výhodné, pretože mnohokrát sú pluginy v ňom nekvalitné, alebo sú to len akési polofunkčné úvody k plateným verziám. Preto sme sa rozhodli vyvíjať aj naše vlastné pluginy, ktoré obsahujú iba tie funkcie a toľko kódu, koľko je nevyhnutné.


JSL Exit Intent Popup Plugin