Väčšina biznisu beží online. Ak nemáte dobrú online prezentáciu, vaše šance ukrojiť si z tohto koláča sú mizivé. Vaše rozhodovanie by malo byť jednoduché. WordPress je najobľúbenejšia platforma dneška a WordPress stránky sú najlepšou alternatívou ak hľadáte jednoduchý a intuitívny CMS (Content Management Systém – redakčný systém), obrovské množstvo bezplatných plug-inov (vylepšení) a možnosti responzívneho dizajnu.

Prečo WordPress stránky?

WordPress je dnes najobľúbenejší CMS systém. Používa ho napríklad The New Yorker, MTV News, Baťa, Xerox, Time Inc., Google Ventures, The Mozilla Blog, Reuters Blog a mnoho ďalších. Stránka na báze WordPress sa jednoducho zakladá a veľmi rýchlo ju môžete spustiť online. WordPress komunita je obrovská. Pokiaľ nie ste spokojní s terajšou agentúrou, nemáte problém nájsť inú. Dnes prakticky každá lepšia agentúra totiž vie s WordPressom robiť.

WordPress stránky a Marketingové poradenstvo

Vytvoríme pre vás stránku založenú na WordPresse, najobľúbenejšom CMS na svete. Získate tak prezentáciu, ktorú môžete kedykoľvek jednoducho upravovať bez toho, aby ste museli kontaktovať agentúru. Spolu so SEO a PPC vám tak ponúkame kompletné služby ako riešiť potreby vášho online biznisu. Mimochodom, aj táto stránka beží na wordpresse 🙂

Rozsah služieb:

  • poradenstvo pri definovaní obsahu
  • založenie a nastavenie  hostingu
  • vytvorenie wireframe („drôtový“ model stránky, ktorý popisuje základné prvky stránky a ich vzájomné prepojenie)
  • vytvorenie webstránky
  • copywriting textov

 

Objednajte si úvodnú konzultáciu