JSL Exit Intent Popup je jednoduchý exit intent popup (vyskakovacie okno pri zámere opustiť stránku). Aby ste ho plne nastavili, vyžadujú sa prinajmenšom základné znalosti HTML a CSS. Plugin akceptuje všetky html a css tagy.

 

== Download Link ==

JSL Exit Intent Popup si stiahnete z depozitára pluginov na stránke WordPress.org. Tu je priamy link na stiahnutie.

 

== Popis==

JSL Exit Intent Popup je plne nastaviteľné vyskakovacie okno v prostredí WordPress. Nastavujete si ho cez funkcionalitu WordPress Customizer. Popup má zopár defaultných nastavení. Defaultná výška popupu je 200px a šírka je 400px, defaultná doba exspirácie  cookie je jeden deň. Pri nastavovaní pluginu odporúčam túto hodnotu nastaviť na 0. Po zmene údajov v customizeri je potrebné počkať zopár sekúnd, než sa updatovaná verzia popupu znovu aktivuje. Plugin vychádza z javascriptového riešenia užívateľa beeker1121  (nájdete na stránke GitHub). Plugin bol testovaný na rôznych stránkach na platforme WordPress a v rôznych verziách tohto redakčného systému. Inštalácia a nastavenie je jednoduché, v prípade potiaží si môžete pozrieť video, ktoré tieto procesy názorne popisuje (ďakujem Jankovi Sliackemu, ktorý ho celé vymyslel a zrealizoval).

 

== Inštalácia==

  1. Nahrajte súbory pluginu do adresára /wp-content/plugins/jsl_exit_intent_popup directory, alebo nainštalujte plugin cez CMS WordPress priamo.
  2. Aktivujte plugin vo WordPresse
  3. Plugin nakonfigurujete v redakčnom systéme WordPress v časti Appearance->Customize. Defaultne je EIT plugin po inštalácii vypnutý. 

== Frequently Asked Questions ==

 

= Napísal som všetok HTML a CSS kód, no plugin sa nezobrazuje. Prečo? =

Skontrolujte, či kód (hlavne časť CSS) je napísaná správne. V prípade chyby (napríklad chýbajúca bodkočiarka) sa kód neaktivuje. V procese hľadania chyby odporúčam pozrieť zdrojový kód stránky (stlačte CTRL + U). Ak nájdete reťazec “Switch on the EIT in customizer!”, zabudli ste aktivovať váš EIT plugin v customizeri.

 

== Video ==

 

== Náhľady obrazoviek ==

jsl exit intent popup screenshot
Ukážka korektne spusteného pluginu s definovaným HTML a CSS

 

WordPress customizer settings screenshot
Ukážka nastavení v customizeri WordPressu.