Dôverujte Marketingovému poradenstvu

Marketingové poradenstvo je výsledkom mojich štrnástich rokov praxe v marketingovom biznise na strane agentúr a klientov. Pracoval som pre viaceré malé a mnoho veľkých značiek ako Nivea, SC Johnson, Siemens či GlaxoSmithKline prišiel čas vybudovať vlastnú poradenskú spoločnosť, ktorá sa sústredí na poradenstvo pre malých a stredných podnikateľov. Každá firma má predsa právo na úspešný marketing. Nezáleží na tom, či ste veľký alebo malý, príležitosti sú tu pre všetkých.

zakladatel-marketingove-poradenstvo
PhDr. Ján Sliacky

Kto stojí za projektom Marketingové poradenstvo

Volám sa Ján Sliacky. Po úspešnom štúdiu medzinárodných vzťahov a diplomacie na Univerzite Mateja Bela v Banskej Bystrici som zakotvil v štátnej správe v Kancelárii Predsedu vlády na Úrade vlády Slovenskej republiky.

Svoju cestu v komerčnej sfére som odštartoval  v PR agentúre PRime time s klientami ako Compaq, Damovo, eTel či Microsoft. V agentúre Foote, Cone & Belding som prešiel viacerými pozíciami – od account managera až po business directora. Kariéru na strane agentúr som zavŕšil dlhoročným pôsobením v agentúre Webster na pozícii marketing managera. Webster je špičkou v oblasti marketingu farmaceutík. Klientský chlebíček som okúsil v spoločnosti K K H a KKH Brno, ktoré počas môjho pôsobenia úspešne zmenili značku na Wolf Slovenská republika a Wolf Česká republika.

Život vie prekvapiť

V apríli 2015 ma postretla hraničná udalosť, ktorej následky riešim dodnes. Zo dňa na deň som ostal pripútaný na invalidný vozík. Oficiálna diagnóza bol zápal v centrálnej nervovej sústave. Kto to prežil, vie, že jediná cesta späť je dlhá a namáhavá. Znamená to každodenné tvrdé cvičenie, za čo ste odmenení malinkým posunom vášho stavu smerom k lepšiemu.

Všetko zlé je na niečo dobré. Toto ochorenie skvalitnilo služby, ktoré marketingové poradenstvo ponúka. Sústredil som oveľa viac pozornosti na online svet, ktorý môžem riešiť cez počítač. Z núdze sa stala cnosť a dnes vám poskytnem profesionálne SEO, PPC a tvorbu web stránok na báze WordPressu.

Projekt Marketingové poradenstvo je to najlepšie, čo som viac než 20  rokov nazhromaždil na rôznych pozíciách v marketingu, reklame a PR. 

Certifikáty a potvrdenia